Dallime mes rishikimeve të "Ndihmë:Përmbajtja"

v
Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet
v (Bot: Migrating 106 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q914807 (translate me))
v (Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet)
<!-- LEFT COLUMN -->
| align="center" style="width:50%; padding:5px 2%;" valign="top"|
<span style="font-size: 140%;">[[Ndihmë:Përmbajtja/Figura dhe MediaSkedat|Skedat]]</span><br />
Përdorimi i figurave, videove dhe skedave tjera
<!-- RIGHT COLUMN -->