Dallime mes rishikimeve të "Ndihmë:Përmbajtja/Burime dhe lista"

v
Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet
v (Bot: Migrating 5 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q8614736 (translate me))
v (Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet)
:[[Wikipedia:Burime publike figurash]]
:[[Wikipedia:Burime të lira zëri]]
:[[Wikipedia:Vegla/Vegla shfletuesi|Vagla për shfletuesin e internetit]] - Vegla për [[Shfletuesshfletues internetiInterneti|shfletuesin e internetit]]
:[[Ngjyrat Web]]
===Administrimi===
===Të drejtat e autorit===
:[[Wikipedia:Kërkesë shembull për leje|Shembuj të letrave që kërkojnë që përmbajtje të caktuara të lejohen për përdorim në Wikipedia]]
:[[Wikipedia:Standard GFDL violation letter|Sample letters for violations of Wikipedia's licence]] ([[Wikipedia:GNU Free Documentation License|GFDL]])
===Ese===
:[[:Kategor:|Ese për Wikipedia]]