Ndryshimi mes inspektimeve të "Armenët"

791 bytes added ,  7 vjet më parë
Faqe e re: Armenët (Armenian: հայեր, hayer [hɑjɛɾ]) janë një grup etnik amtare në malësi armene. Armenët janë një shumicë absolute në Republikën e Armenisë dhe në Republikën...
(Faqe e re: Armenët (Armenian: հայեր, hayer [hɑjɛɾ]) janë një grup etnik amtare në malësi armene. Armenët janë një shumicë absolute në Republikën e Armenisë dhe në Republikën...)
(Pa ndryshime)
Anonymous user