Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:68.151.253.1"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: Unë jam bllokuar, sepse unë shkroi një artikull që ai nuk e pëlqen. Nuk ka liri e fjaljës ketu. Perdoruesi qe ka bllokuar mua është i njëanshëm dhe paragjykues. Ka qene hera...)
 
Ka qene hera tretë akoma qe ai ndërmori veprimet të padrejt ndaj meje. Kjo nuk eshte e pranueshme.
 
He deleted an article (twice) titled "Origjina e Allahut" under the false pretext that it is not "dictionary material". Now he has blocked my IP address for another frivolous reason. Ai ka bllokuar adresin tim per nje arsye e rrejshme. Pretendon se unekam 'ofendoiofenduar' ate.
 
Sulem personal - whatever - how childish is this guy?
Anonymous user