Ndryshimi mes inspektimeve të "Gjuha greke"

No change in size ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
== Karakteristikat==
 
== Ngjashmeria mes greqishtes dhe gjuhet te tjera indo-evropiane ==
 
== Klasifikimi==
 
== Ngjashmeria mes greqishtes dhe gjuhet te tjera indo-evropiane ==
 
== Referencat ==
338

edits