Dallime mes rishikimeve të "Feja"

55 bytes removed ,  9 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
:#Mos bëj skulptura ose piktura edhe t’i lutesh dhe t’i adhurosh në vend të Perëndisë.
 
=== Enoteizmi ===
 
=== Panteizmi ===
 
=== Animizmi ===
 
== Lista e feve kryesore boterore ==
Anonymous user