Ndryshimi mes inspektimeve të "Adrian Morina"

305 bytes added ,  7 vjet më parë
v (Bot: Automated text replacement (-Janar +janar & -Shkurt +shkurt & -Mars +mars & -Prill +prill & -Maj +maj & -Qershor +qershor & -Korrik +korrik & -Gusht +gusht & -Shtator +shtator & -Tetor +tetor & -Nëntor +nëntor & -Dhjetor +dhjetor))
== Shfaqjet profesionale ==
 
* "Shembja e kulles se Ajfelit" Multimedia-CCTD / Blerta Neziraj 2013 (premiera nentore)
* "Armiku i popullit" Teatri Shkup / Dino mustafic 2013 (premiera shtatore)
* "S'mund te paguajme...s'do te paguajme" Teatri Ferizaj/ Zana Hoxha 2013 (premiera shtatore)
* "Beach bar" .Organizata / Robin Holmes 2013
* "Fluturimi mbi Teatrin e Kosoves" Multimedia-CCTD / Blerta Neziraj 2012
* "Stacioni i fundit" Teatri ODA / Lirak Celaj dhe Florent Mehmeti 2012
Anonymous user