Dallime mes rishikimeve të "Burst Angel"

49 bytes added ,  15 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Burst Angel''' (爆裂天使 <バクレツテンシ> ''Bakuretsu Tenshi'') është një seri anime, prodhuar nga studio për animime GONZO me 24 epizoda ...)
 
No edit summary
[[Figura:Bakuretsu.jpg|thumb|Burst Angel|330px]]
'''Burst Angel''' (爆裂天使 <バクレツテンシ> ''Bakuretsu Tenshi'') është një [[seri]] [[anime]], prodhuar nga [[Filmstudio|studio]] për [[animim]]e [[GONZO]] me 24 epizoda dhe 3 OVA.
 
24.783

edits