Ndryshimi mes inspektimeve të "Adrian Morina"

53 bytes added ,  7 vjet më parë
== Film dhe TV ==
 
* "N'darke" TV show K(aktor-Channel (producent) / 2012-2013
* "N'darke" TV show K-Channel (producent) / 2012 KTV
* "Lagjja e re" TV serial (producent) / 2011- / RTK
* "Super GOGO" emison per femije / 2010-2011-2012 / RTK
Anonymous user