Dallime mes rishikimeve të "Ebu Jusufi"

29 bytes added ,  9 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
'''Imam Ebu Jusuf''' (798 M), dijetari i hadithit, fekihut , etj nga trojet e [[Kalifati]]t.
 
Autor : [[Nexhat Ibrahimi]]
 
 
==Jeta dhe veprimtaria==
 
 
Anonymous user