Ndryshimi mes inspektimeve të "1892"

13 bytes added ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Bot: Migrating 139 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q7839 (translate me))
 
== Lindje ==
* [[6 gusht]] - [[Abaz Kupi]], ushtarak dhe veprimtar i çështjes kombëtare gjatë dhe mbas [[Lufta e Dytë Botërore|Luftës së Dytë Botërore]] (V. [[1976]])
 
== Vdekje ==