Dallime mes rishikimeve të "Feja"

32 bytes added ,  8 vjet më parë
* '''[[Krishtërimi]]'''
** [[Kisha Katolike Romake|Katolik]]
** [[Protestant]] ose [[Ungjillor]]
** [[Kisha Anglikane|Anglikan]]
** [[Kisha ortodokse|Ortodoks]]
** [[Ungjillor]]ose [[Dëshmitarët e Jehovait]]
 
== Feja dhe shteti ==
Anonymous user