Dallime mes rishikimeve të "Antoneta Papapavli"

== Role ne teater ==
*[[Karnavalet e Korces]] ({{}} ) ... Olimbia
*[[Cuca e maleve]] ({{}} ) ... Cuca
*[[Toka jone]] ({{}} ) ... Mara
*[[Arturi Ui]] ({{}} ) ... Deizi
*[[Fytyra e dyte]] ({{}} ) ... Bajamja
*[[Intrige dhe dashuri]] ({{}} ) ... Ledi Milford
*[[Shkelqimi dhe renia e shokut Zylo]] ({{}} ) ... Adela
*[[Hijet e nates]] ({{}} ) ... Gjyshja
*[[Pallati 176]] ({{}} ) ... mamaja e Elses
 
 
Anonymous user