Ndryshimi mes inspektimeve të "Niko Peleshi"

57 bytes added ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Në vitin 2013 zgjidhet anëtar me të drejta të plota i Komitetit të Monitorimit të Kongresit të Autoriteteve Vendore dhe Rajonale të Këshillit të Evropës.
 
Niko Peleshi është Zëvendëskryeministër i Republikës së Shqipërisë.
 
 
 
 
 
 
{{biografi-cung}}
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Kategoria:Njerëz nga Korça]]