Ndryshimi mes inspektimeve të "Niko Peleshi"

16 bytes added ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Në vitin 2013 zgjidhet anëtar me të drejta të plota i Komitetit të Monitorimit të Kongresit të Autoriteteve Vendore dhe Rajonale të Këshillit të Evropës.
 
Niko Peleshi ështënë vitin 2013 zgjidhet Zëvendëskryeministër i Republikës së Shqipërisë.