Mikroskopi: Dallime mes rishikimesh

42 bytes removed ,  10 vjet më parë
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
Rreshti 26:
 
Si e mëparshme, ndriçim në këtë rast është e para apo anë, rasti tipik është okular në përdorim contafili filatelia dhe kontrollin e fije tekstile.
 
mikroskopin i pari e perdori ROBERT HAKU
Anonymous user