Ndryshimi mes inspektimeve të "Pogradeci"

1 byte removed ,  7 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet)
 
== Popullsia ==
Pogradeci ka një popullsi prej rreth 50,000 banorë dhe një dendësi të popullsisë prej 2,962 banorë për km².
 
== Historia ==
Anonymous user