Ndryshimi mes inspektimeve të "Pogradeci"

3 bytes added ,  7 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
== Popullsia ==
Pogradeci ka një popullsi prej rreth 50,000 banorë dhe një dendësi të popullsisë prej 2,962 banorë për km²...
 
== Historia ==
Anonymous user