Ndryshimi mes inspektimeve të "Sadovina e Jerlive"

v
Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet
v (Bot: Transferoi 1 lidhje ndërwiki, të cilat tashmë janë në dispozicion tek Wikidata në artikullin d:q10951647)
v (Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet)
| web=
}}
'''Sadovina e Jerlive''' ([[Gjuha serbe|serbisht]]: ''Јерли Садовина/Jerli Sadovina'') është një vendbanim në komunën e [[Vitia|Vitisë]], [[Kosova|Kosovë]].
 
== Shih dhe këtë ==