Ndryshimi mes inspektimeve të "Sadovina e Çerkezëve"

v
Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet
v (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q13567599)
v (Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet)
| web=
}}
'''Sadovina e Çerkezëve''' ([[Gjuha serbe|serbisht]]: ''Черкез Садовина/Čerkez Sadovina'') është një vendbanim në komunën e [[Vitia|Vitisë]], [[Kosova|Kosovë]].
 
== Shih dhe këtë ==