Ndryshimi mes inspektimeve të "Saguache County"

22 bytes added ,  7 vjet më parë
v
Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet
(Faqe e re: '''Saguache County''' është një nga '''64 Countet''' në shtetin federal ColoradoShtetet e Bashkuara të Amerikës. == Shihe...)
 
v (Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet)
 
'''Saguache County''' është një nga '''64 [[County (Shtetet e Bashkuara)|Countet]]''' në [[Shtetet Federale të Amerikës|shtetin federal]] [[Colorado]] në [[Shtetet e Bashkuara të Amerikës]].
 
== Shihe dhe këtë ==