Ndryshimi mes inspektimeve të "Addys Mercedes"

11 bytes added ,  7 vjet më parë
v
Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet
v
v (Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet)
{{Faqe e palidhur|data=shtator 2012}}
'''Addys Mercedes''' është një këngëtare dhe kompozitore, lindur në [[Moa]] / [[Holguin]], [[Kuba]].
Jeton në [[Dyzeldorfi|Düsseldorf]] të Gjermanisë & [[Tenerife]] (Spanjës).
 
== Diskografia ==