Dallime mes rishikimeve të "Napoli"

134 bytes added ,  8 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Bot: Migrating 111 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2634 (translate me))
No edit summary
[[Napoli]] është qyteti kryesor në [[Kampanja]], [[Itali]].
eshte ne pjesen qendrore re gjirit dhe ne mes te vullkanit vezuv aty ka shume vullkane njeri eshte vezuv dhe do shpertheje pas pak bye
 
[[Kategoria:Qytete në Itali]]
[[Kategoria:Qytete]]
Anonymous user