Dallime mes rishikimeve të "Feja"

16 bytes removed ,  7 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
** [[Kisha Anglikane|Anglikan]]
** [[Kisha ortodokse|Ortodoks]]
** [[Ungjillor]] ose '''[[Dëshmitarët e Jehovait]]
 
== Feja dhe shteti ==
Anonymous user