Dallime mes rishikimeve të "Banja Luka"

37 bytes removed ,  7 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
| harta_gjerësia =
| harta_përshkrimi =
| gjer_g = 44
| gjer_m = 46
| gjer_s = 27
| gjer_dr = N
| gjat_g = 17
| gjat_m = 11
| gjat_s = 44
| gjat_dr = E
| harta2 =
| harta_gjerësia2 =
| gjatësia
}}
 
'''Banja Luka''' është qyteti i Bosnjës dhe Hercegovinës.
 
[[Skeda:Coat of arms of Banja Luka.svg|parapamje]]
== Binjakëzimet ==
* Patra, Greqia