Dallime mes rishikimeve të "Banja Luka"

51 bytes added ,  7 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Jugosllavë - 22.645 (15,82%)
të tjerë, të pa përcaktuar dhe të panjohur - 6.890 (4,81%)
 
[[Kategoria:Qytete në Bosnjë dhe Hercegovinë]]