Shpresa Vreto: Dallime mes rishikimesh

87 bytes added ,  10 vjet më parë
ai qe t a fut
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
ai qe t a fut
Rreshti 7:
 
shpresa vreto botura librin vit i paharruar duke sjell ate ne nder autoret me te meri me kete botim shume me te bukur
ajo ka qire ju dhe ju ka perdhenuar ata qe lexojne kete le te me hajne nje kar te madh
Anonymous user