Dallime mes rishikimeve të "Shpresa Vreto"

178 bytes removed ,  9 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
(fotografia)
No edit summary
Shpresa Vreto po ashtu është autore edhe e librave. Të njohura janë librat me titujt ''Shokë shkolle'' <ref><tt>Shokë shkolle ''Shpresa Vreto''. Shtëpia Botuese "''Naim Frashëri''", 1978</tt></ref> dhe ''Vit i paharruar''<ref><tt>Vit i paharruar ''Shpresa Vreto''. Shtëpia Botuese "''Naim Frashëri''", 1983</tt></ref>
{{cung}}
nje nga veprat e saj eshte dhe 'fotografia'
 
shpresa vreto botura librin vit i paharruar duke sjell ate ne nder autoret me te meri me kete botim shume me te bukur
ajo ka qire ju dhe ju ka perdhenuar ata qe lexojne kete le te me hajne nje kar te madh
ghjfrtnfmrndhhf
Anonymous user