Dallime mes rishikimeve të "Shpresa Vreto"

ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
Shpresa Vreto po ashtu është autore edhe e librave. Të njohura janë librat me titujt ''Shokë shkolle'' <ref><tt>Shokë shkolle ''Shpresa Vreto''. Shtëpia Botuese "''Naim Frashëri''", 1978</tt></ref> dhe ''Vit i paharruar''<ref><tt>Vit i paharruar ''Shpresa Vreto''. Shtëpia Botuese "''Naim Frashëri''", 1983</tt></ref>
{{cung}}
nje nga veprat e saj eshte dhe 'fotografia'<ref>
Anonymous user