Hape menynë kryesore

Changes

ska përmbledhje të redaktimeve
[[Kategoria:Lindje 1451]]
[[Kategoria:Vdekje 1512]]
ai ishte nje detar i njohur . ai vertetoi se kolombi kishte zbuluar indin dhe jo ameriken
kjo qirje e kesa erdhi si pasoj e vagines se amerigo vespuccit dhe penisit te kolombit
Anonymous user