Dallime mes rishikimeve të "Arkivi"

329 bytes removed ,  7 vjet më parë
v
U kthyen ndryshimet e 185.30.144.249 (diskutimet) në versionin e fundit nga Addbot.
(2nv2834hv '5byw4yw ynyeutyhhgfhrtyyyyyyyrrrrrrtttb54qkqetbo4i+i'qh940qt9gom4w3)
v (U kthyen ndryshimet e 185.30.144.249 (diskutimet) në versionin e fundit nga Addbot.)
<small><references /></small>
 
== Shiko dhe këtu ==
--[[Speciale:Kontributet/185.30.144.249|185.30.144.249]] 19 nëntor 2013 10:37 (CET)--[[Speciale:Kontributet/185.30.144.249|185.30.144.249]] 19 nëntor 2013 10:37 (CET)--[[Speciale:Kontributet/185.30.144.249|185.30.144.249]] 19 nëntor 2013 10:37 (CET)--[[Speciale:Kontributet/185.30.144.249|185.30.144.249]] 19 nëntor 2013 10:37 (CET)--[[Speciale:Kontributet/185.30.144.249|185.30.144.249]] 19 nëntor 2013 10:37 (CET)
* [[Arkivi i Kosovës]]
[[2,3]]
 
{{Commonscat|Archives|Arkivi}}
 
[[Kategoria:Arkiva]]