Ndryshimi mes inspektimeve të "Sokol Shupo"

102 bytes added ,  6 vjet më parë
1988 -- "Katër këngë për Shqipërinë" -- Simfoni
 
1886 -- "Vitet e vegjelisë" -- Suitë simfonike sipas veprës me te njëjtin titull te Enver Hoxhës
 
==Botime dhe punime Shkencore==
Anonymous user