Ndryshimi mes inspektimeve të "Adem Jashari"

62 bytes added ,  7 vjet më parë
Heroi
(Heroi)
[[Kategoria:Njerëz nga Drenica]]
[[Kategoria:Urdhri Hero i Kosovës]]
Adem Jashari ishte Heroi i Kosoves dhe i gjith shqiptarissss
Anonymous user