Dallime mes rishikimeve të "B"

16 bytes added ,  8 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
No edit summary
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
 
[[Kategoria:B]]
[[Kategoria:Shkronja]]
[[Kategoria:Alfabete]]