Dallime mes rishikimeve të "Paul Walker"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
}}
 
'''Paul Walker''' (lindur si '''Paul William Walker IV''') (lindi më [[12 Shtator|12 shtator]] [[1973]] në [[Glendale (Kaliforni)|Glendale]] dhe vdiq në [[30 nëntor]] [[2013]] në [[Valencia, Santa Clarita]] [[Kalifornia|Kaliforni]]). Është një [[aktori|aktor]] [[shtetet e Bashkuara të Amerikës|amerikan]] me prejardhje shqiptarenga Kavaja.<ref>[http://www.imdb.com/name/nm0908094/ Paul Walker - IMDb<!-- Roboti gjeneroi titull për referencën -->]</ref>
 
 
Anonymous user