Ndryshimi mes inspektimeve të "Y"

24 bytes added ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Bot: Migrating 23 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q27869 (translate me))
 
== Shih dhe ==
* Në [[shqip|gjuhën shqipe]] është shkronja e [[34|tridhjetekatërt]] e [[alfabeti]]t, me të shënohetedhe mun po e edhe smun me u shnu [[gërma]] '''Y''' e madhe e dorës.
*
*
Anonymous user