Ndryshimi mes inspektimeve të "Sezoni i parë (Sam & Cat)"

ska përmbledhje të redaktimeve
* Të ftuar specialë: Liz Gillies si Xhejd Uest, Nathan Cress si Fredi Benson, Matt Bennet si Robi Shapiro.
Semi takon Xhejdën, shoqen e klasës së Ketit në Hollivud Arts, dhe kjo e bën Ketin xheloze. Prandaj, ajo vendos të bëhet shoqe me Fredi Bensonin, një shok i Semit që jeton në Siatëll, ai ishte pjesë e iCarly. Atëhere, Semi kërkon të marrë hakun dhe bëhet shoqe me Robi Shapiron, një tjetër shok i Ketit në Hollivud Arts.
 
===== 25 - #DitaEGëzuar =====
* Regjisor:
* Skenarist:
Keti shpik një ditë pushim, kështu ajo mund t'i dhurojë dhurata kujtdo.
Anonymous user