Ndryshimi mes inspektimeve të "31 dhjetor"

191 bytes added ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (U kthye versioni 1344678 i bërë nga Albanianp (diskutimet))
 
== Lindje ==
*[[1940]]- [[Apollon Gjebrea]] , Doktor i shkencave, mjek dhe reformues i [[Pedagogjia mjekësore]] si dhe ringritës i shërbimit shëndetsor në [[Lezhë]] pas luftës së dytë botërore.
* [[1981]] - [[Delta White]], aktore pornografike