Ndryshimi mes inspektimeve të "31 dhjetor"

2 bytes removed ,  6 vjet më parë
 
== Lindje ==
*[[1940]]- [[Apollon Gjebrea]] , Doktor i shkencave, mjek dhe reformues i [[PedagogjiaPedagogjisë mjekësore]] si dhe ringritës i shërbimit shëndetsor në [[Lezhë]] pas luftës së dytë botërore.
* [[1981]] - [[Delta White]], aktore pornografike