Ndryshimi mes inspektimeve të "31 dhjetor"

21 bytes added ,  6 vjet më parë
 
== Festa dhe përvjetore ==
* [[335]]. -[[Vatikani]]dhe Kisha Ortodokse kremtojnë Shën Silvestrin, Peshkopin gjatëi drejtimitcili jetoi dhe ndihmoi në drejtimin e Perandorit Kostandin.
 
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->