Dallime mes rishikimeve të "Lista e shteteve"

92 bytes removed ,  7 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Bot: Migrating 53 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q160016 (translate me))
v
| style="text-align:right;" | 188
|| [[Skeda:Flag of Switzerland.svg|center|border|30px|]] || CH
|-
| [[]] || Republika || [[]] || || || || [[Skeda:Flag of .svg|center|border|30px|]] ||
|}
<!--
* [[Santa Lucia]] [[18 Shtator]] [[1979]]
* [[Sao Tome dhe Principe]] [[16 Shtator]] [[1975]]
* [[SejellesSejshelles]] [[21 Shtator]] [[1976]]
* [[Senegali]] [[28 Shtator]] [[1960]]
* [[Serbia dhe Mali i Zi]] [[1 Nëntor]] [[2000]]