Ndryshimi mes inspektimeve të "Kandili i detit"

229 bytes added ,  7 vjet më parë
jane shume te qelbur
v (U kthye versioni 1396673 i bërë nga 95.107.234.76 (diskutimet))
(jane shume te qelbur)
 
[[ru:Medusozoa]]
ai mund te haje njerez sidomos pleqte se e kane gjakun e hidhur
ata jetojne vec e vec dhe ne grupe me nga nje person
trupi ka ngjyre te verdhe dhe lahet me shampo wash and go ose me jonson baby dhe lan dhembet me kolinoz colgate
Anonymous user