Ndryshimi mes inspektimeve të "Faruk Begolli"

14 bytes added ,  7 vjet më parë
→‎Regjisor dhe Dramaturg në Teatër: Dashuria e Bjeshkeve te Nemuna 1997
(→‎Regjisor dhe Dramaturg në Teatër: Dashuria e Bjeshkeve te Nemuna 1997)
 
=== Filmografia ===
* [[Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna]] 1997
* [[Kur pranvera vonohet]] 1980
* [[Të Ngujuarit]]
* [[Si të vdiset]] 1972
 
== Shiko edhe ==
Anonymous user