Dallime mes rishikimeve të "Faruk Begolli"

20 bytes added ,  7 vjet më parë
→‎Filmografia: Era dhe lisi 1979
(→‎Filmografia: Era dhe lisi 1979)
* [[Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna]] 1997
* [[Kur pranvera vonohet]] 1980
* Era dhe lisi 1979
* [[Të Ngujuarit]] 1972
* [[Si të vdiset]] 1972
Anonymous user