Dallime mes rishikimeve të "Faruk Begolli"

→‎Filmografia: Sulmi i Kuq 1974
(→‎Filmografia: Sulmi i Kuq 1974)
(→‎Filmografia: Sulmi i Kuq 1974)
 
=== Filmografia ===
* [[Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna]] 1997
* [[Kur pranvera vonohet]] 1980
* Era dhe lisi 1979
* [[Të Ngujuarit]] 1972
* [[Si të vdiset]] 1972
* Sulmi i Kuq 1974
 
== Shiko edhe ==
Anonymous user