Dallime mes rishikimeve të "Faruk Begolli"

18 bytes added ,  7 vjet më parë
→‎Filmografia: Kur Pranvera Vonohet
(→‎Filmografia: Sulmi i Kuq 1974)
(→‎Filmografia: Kur Pranvera Vonohet)
 
=== Filmografia ===
* [[Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna]] - 1997
* [[Kur pranvera vonohet]] - 1980
* Era dhe lisi - 1979
* [[Të Ngujuarit]] - 1972
* [[Si të vdiset]] - 1972
* Sulmi i Kuq - 1974
 
== Shiko edhe ==
Anonymous user