Hape menynë kryesore

Changes

22 bytes removed ,  5 vjet më parë
v
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q11050084
[[Kategoria:Fshatra në Kosovë]]
 
 
[[sq:Brrut (Prizren)]]
 
== Referenca dhe Burime ==