Dallime mes rishikimeve të "An Evening with John Petrucci and Jordan Rudess"

ska përmbledhje të redaktimeve
vNo edit summary
No edit summary
* Kënga 4, 7, dhe 10 përfshihen vetëm në ri-lëshimin e albumit.
* Kënga "State of Grace" është lëshuar së pari nga [[Liquid Tension Experiment]] në albumin e tyre të parë, [[Liquid Tension Experiment (album)|Liquid Tension Experiment]].
 
 
{{Jordan Rudess}}
 
[[Category:Audio albume]]