Ndryshimi mes inspektimeve të "Shën Elena"

35 bytes removed ,  6 vjet më parë
v
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q4675
(vullkani shen helena ka shperthyer ne vitin 1980 dhe kane vdekur 62 persona.)
v (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q4675)
[[Kategoria:Male në SHBA]]
 
 
[[ar:بركان سان هيلين]]
vullkani shen elena ne shba ka shperthyer ne maje te vitit 1980. shperthimi eshte degjuar 350 km larg.hiri i nxete dhe gazrat kane rene ne shpatet e malit,kane vdekur 62 persona.