Ndryshimi mes inspektimeve të "Justin Timberlake"

(Profesioni)
 
Gjatë kohës kur grupi ndërpreu punën , Timberlake realizoi albumet e tij të para solo <br /> [[Justified]](2002).Justin Timberlake pati fat me këtë album, pasiqë shiti 7 milion kopje. Pastaj albumi <br /> [[FutureSex/LoveSounds]](2006) si dhe hitet <br /> [[Cry Me A River]] <br /> [[Rock Your Body]]. Prej 2007 deri më 2012 Timberlake u përqendrua në karrierën e tij si aktor. Ai u paraqit në filmat si <br /> [[Rrjeti social]], <br /> [[Shokë me benefite]], <br /> [[Në kohë]] etj.
Në vitin 2013 ai vazhdoi karrierën e tij muzikore me albumin <br /> [[20/20 Experience]].
mberlakeberlake ka fituar 6 <br /> [[Grami]].
 
 
* [[Ayo Technology]] me [[50 Cent]] dhe [[Timberland]]
* [[4 minutes]] 2008 me [[Madonna]]
* [[Mirrors]] 2013
* [[TKO]] 2013
 
== Filmat: ==
3

edits